O nás Služby Dodavatele Reference Ceník Kontakt
slideslideslideslide

PVC Objektové

Nejžádanější „hladkou“ podlahou je v současnosti CV podlahovina neboli „měkčené“ PVC. Chrání před alergiemi a roztoči. Výborně tepelně a zvukově izolují. Jsou to vinylové podlahoviny, vhodné do všech suchých, interiérových prostorů. Podle typu a složení podlahoviny se kladou od bytových, společenských, zdravotnických prostor, až po lehký průmysl. Na výběr je nepřeberné množství dekorů, od dokonalé imitace přírodních materiálů až po různobarevné kombinace.

PVC podlahy se v základu dělí na heterogenní a homogenní.
Heterogenní PVC podlahy jsou složeny z několika na sebe nalisovaných vrstev (nášlapná vrstva , dezén, horní PVC, nosné vlákno, spodní PVC). Další vrstvou – ochranným prvkem může být tzv. PUR (zajišťuje snadnou údržbu a je nanesena jako poslední vrstva na PVC). Hlavním rozdílem od homogenních PVC je to, že mají různé imitace dřeva, dlažby, kamene, bambusu, apod. Podlaha PVC je odolnější, čím vyšší je nášlapná vrstva. Tvrzené heterogenní PVC je vhodné do silně až extrémně namáhaných prostor, jako jsou školy, úřady, nemocnice aj.
Homogenní PVC podlahy se skládají pouze z jedné vrstvy hmoty (jsou celoprobarvené). Jsou vysoce odolné a používají se do extrémně zatížených prostor (montážní haly, vstupní prostory, nemocnice, školy, jídelny apod.). Tyto podlahoviny nemají žádný vzor. Jsou buď jednobarevné nebo melírované.

PVC podlahy se vyrábí v různých šířkách (1m; 1,5m; 2m; 3m; 3,5m; 4m; 5m), díky čemuž minimalizujete odpad při pokládce a nemusí v místnosti vznikat zbytečné spoje a materiály se nastavovat.
Mezi další nesporné výhody PVC patří snadná údržba, výhodná pořizovací cena, komfortní pocit při chůzi, vhodnost na podlahové topení atd


Tarkett ACCZENT EXCELLENCE 70 RUBY


Tarkett IQ OPTIMA


Tarkett IQ Granit

 


 


                                      © 2018 Vašín Podlahy s.r.o.   |   Všechna práva vyhrazena   |   Powered by rbdesign.cz